Deze leerlingen van het zesde leerjaar uit negen verschillende basisscholen in de omgeving van Tielt nemen op onze opendeurdag deel aan de vijfde editie van de zeepkistenrace, georganiseerd door Plastics@Tielt. Dit is een samenwerkingsverband dat bestaat uit onze school, zeven kunststofverwerkende bedrijven uit de Tieltse regio, PlastIQ en het Tielts stadsbestuur. p woensdagnamiddag 7 maart kwamen zo’n 60 enthousiaste jongeren naar onze school. Deze leerlingen van het zesde leerjaar uit negen verschillende basisscholen in de omgeving van Tielt nemen op onze opendeurdag deel aan de vijfde editie van de zeepkistenrace, georganiseerd door Plastics@Tielt. Dit is een samenwerkingsverband dat bestaat uit onze school, zeven kunststofverwerkende bedrijven uit de Tieltse regio, PlastIQ en het Tielts stadsbestuur. De jongens en meisjes kwamen hun eigen zeepkist samenstellen onder leiding van de leerlingen van 5 Industriële wetenschappen. Ze sleutelden, schroefden, zaagden, lijmden … dat het een lieve lust was. Van zodra de kist af was, werd het parcours getest. De gereden tijden werden elektronisch opgenomen. De regen kon de pret niet bederven, de jongens en meisjes hadden er alle plezier in. Meer foto’s van deze leuke activiteit vind je op onze website en facebookpagina.Deze jongeren kijken alvast reikhalzend uit naar de race die plaatsvindt op de opendeurdag op zaterdag 5 mei vanaf 10 uur. Ze zullen er niet alleen strijden om de snelste tijd neer te zetten, maar ook om de originaliteitsprijs te winnen!